Bomberman Oyunları Bomba Oyunu Oyna

Bomberman Oyunları --- Mario Oyunları

İtfaiyeci Mario
İtfaiyeci Mario
Mario yu itfaiyeci olarak denemek istemisiniz. Arkasında su fiskiyesi ile artık mario daha güçlü. Zıpladıktak sonra space tuşu ile su fışkırtarak daha fazla yükselebillirsiniz. Yine amacımız altınları toplayarak zamanında bölümleri bitirebilmek. Kontroller yön ve space tuşları.
(Oynanma: 1,657)
Maceracı Mario
Maceracı Mario
Süper mario benzeri ama hareket ve görüntüleriyle daha yenilikçi bir oyun. Ama ç bölümün en sonunda buluna büyük altını almak. Sonra yeni bölüme geçebiliyoruz. Yön tuşları ile kahramanımızı hareket ettirip düşmanları ezerekten tek tek sekerekten bölümleri geçin.
(Oynanma: 2,328)
Madenci Mario
Madenci Mario
Marionun altınlara olan zaafı herkesin malumu. Gold minner oyununa benzer zevkli bu oyunda kahramanımız karşımıza madenci olarak çıkıyor ve her bölümde belirlenen para limitine ulaşması lazım. Oyun fare ile oynanıyor. Sallanan kanca atmayı istediğiniz yere geldiğinde tıklıyorsunuz ve en büyk altın parçalarını topluyorsunuz.
(Oynanma: 1,453)
Mario
Mario
Küçük kahramanımız mario bu sefer biraz farklı kuralları olan bir versiyonuyla karşımızda. Her ekrandaki tüm canavarları öldürüp altınları toplayın. Sonra en sağa gelince yeni ekrana geçebilisin. Bir kere yanınca en baştan banıyor. Yön tuşları ile oynanıyor.
(Oynanma: 2,260)
Sensey Mario
Sensey Mario
Sevgili dövüş üstadımız mario düşmanlarını ezerek özdürmek yerine döverek öldürmeyi tercih etmiş. Yön tuşları ile hareket edip A tuşu ile vuruş yapabilirsin. Boşluk tuşuda bazı fonksiyonlara sahip. Kullanmak gerktiğinde yazı ile belirtiliyor. Düşmanların yanında ardarda A tuşuna basınca kombo vuruşlarıda yapabiliyor.
(Oynanma: 2,076)
Tokmakçı Mario
Tokmakçı Mario
Süper mario oyununa benzer bu oyunun en önemli farkı düşmanlarınızı ezerek öldürmenizin yanında tokmakla kafalarına vurarak da öldürebiliyorsunuz. Tek hatada yanmıyorsunuz. Bunun yerine enerjiniz yaptığınız hataya göre belirli oranlarda azalıyor. Altın enerjisini doldurduğunuzda can enerjiniz bir miktar artıyor. Yön tuşları ve space ile oynanıyor.
(Oynanma: 1,864)
Tüfekçi Mario
Tüfekçi Mario
Normal mario oyunlarından farklı olarak kahramanımız bu sefer tüfek kuşanmış ve her yere ateş ediyor. Yön tuşları ile hareket edip C tuşu ile ateş edebilirsin. Canavarları ister ezerek ister tüfekle vurarak öldür altınları topla ve bölüm sonunda ki geçiş kapısına ulaş.
(Oynanma: 1,835)

Reklamlar

Copyright © 2011 bombermanoyunlari.com, Tüm Hakları Saklıdır.