Bomberman Oyunları Bomba Oyunu Oyna

Bomberman Oyunları --- kamyon oyunları

Süper Jeep
Süper Jeep
Mavi jeepimizle arazide gezintiye çıkıyoruz. Kırmızı bayraktan diğerine ulaşmaya çalışıyoruz. Ama hızınızı iyi ayarlamazsanız takla atıp yanabilirsiniz. Çok yavaş da giderseniz az bir puan elde edersiniz. Uygun hızda ve seri şekilde bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Oyun yukarı(gaz) ve aşağı(fren) ok ile oynanıyor.
(Oynanma: 1,946)
Uzay Aracı
Uzay Aracı
Uzay aracımız hazır ayda dolaşmaya hemen başlayabilirsiniz. Ama arazi şartları çok zorlu ve dengeyi sağlamak bir hayli zor. Gerektiğinde çok yavaş giderek ve sürekli kontrolü elinizde bulundurarak bölümleri bitirmeye çalışın. Oyun yön tuşları ile oynanıyor.
(Oynanma: 2,053)
Canavar Kamyon
Canavar Kamyon
Canavar kamyon oyunlarının ilk çıkan versiyonlarından biri karşınızda. Yön tuşları ile dengenizi sağlayanrak şehirin içindeki trafikte araçları ezerek ilerlemeye çalışıyorsunuz. Araçların üzerine sert şekilde inerseniz tamamen ezilip yok oluyorlar.
(Oynanma: 1,636)
Tır Şöförü
Tır Şöförü
Tırınıza atlayıp size verilen yükü istenilen bir noktadan diğer bir noktaya kadar güvenle zamanında ve sağlam olarak taşımalısınız. Tırı mouse ile kontrol ediyoruz ve yoldaki engellere ve araçlara çarpmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Yoldan çıkınca yada kaza yapınca sol üstte bulunan enerji azalıyor. Şöförlüğünüzü test etmek için birebir.
(Oynanma: 2,068)
Kara Canavar
Kara Canavar
Gölgeler diyarında ışıksız bu ortamda aracımız canavar kamyonuna atlayıp her bölümün sonundaki EXIT bölümüne sağlam seşşikle ulaşabilmek. Her bölümde farklı dizayn edilmiş zor engelleri acele etmeden dikkatlice geç ve oyunu bitir.
(Oynanma: 1,946)
Dengesiz Kamyon
Dengesiz Kamyon
Canavar kamyonun rengini seçip oyuna başlayıyoruz. Her bölümde amaç sondaki karanlığa aracı sağsalim ulaştırmak. Bu araç o kadar dengesiz ve kolay devrilor ki belkide canavar kamyon oyunları içerisinde en zor olanıdır. Ama zor olduğunda oynamasıda bir okadar zevkli.
(Oynanma: 1,961)
Askeri Araç
Askeri Araç
Askeri araçla ulaşmanız gereken yere ölmeden ve size saldıran düşmanlarınızı yok ederek gidin. Yön tuşları ile aracı hareket ettirip mouse ile düşmanları vurun. Her level de işiniz daha da zorlaşıyor. Silahınız uçaksavar olduğu için yukardaki helikopterleride patlatabilirsin.
(Oynanma: 2,733)

Reklamlar

Copyright © 2011 bombermanoyunlari.com, Tüm Hakları Saklıdır.