Bomberman Oyunları Bomba Oyunu Oyna

Bomberman Oyunları --- bomberman oyunları

Bombacılar
Bombacılar
Kırmızı ile mavinin mücadelesinde amaç herzamanki gibi rakibi çaresiz bırakıp dinamiti kaçamayacağı şekilde yerleştirmek. Rakibi yendikçe yeni bir levele geçeceksiniz. Hızlı ve zevkli bu oyunu yön tuşları ve dinamit bırakmak için Ş tuşunu kullanarak oynayabilirsiniz.
(Oynanma: 22,797)
Bombacı Zöö
Bombacı Zöö
Oyun iki kişilik yada tek kişilik oynanabiliyor. Tek kişilik modda iken sizinle aynı özellikte bir çocuk ile dinamitlerinizi yarıştırıyorsunuz. Hemen her tuğlanın altından bir özellik çıkıyor. Rakibinize ulaşmaya çalışırken bir çok bonusu toplamış oluyorsunuz ve sonra rakibinizi bombalarla sıkıştırıp öldürmelisiniz.
(Oynanma: 5,295)
Sünger Bob Bomberman
Sünger Bob Bomberman
Kahramanımız sünger bob ve arkadaşları bir labirentte kozlarını paylaşıyor. İstediğiniz karakteri seçin yön tuşları ve boşluk tuşunu kullanarak istediğiniz kadar bomba koyup çıkan bonusları toplayın ve patlattığınız yerlerin rengi sizin kareleriniz olduğunu gösteriyor. Kare sayınız ne kadar çok olursa süre dolduğunda o kadar çok puan alıyorsunuz. Herhangi bir bomba ile ölürseniz kazandığınız tüm kareler sıfırlanır. Bonus ve karelerden topladığınız puanlar ile birinci olursanız bir sonraki levele geçiyorsunuz.
(Oynanma: 2,913)
Usta Kayakçı
Usta Kayakçı
Dostumuz baloncuklar bırakarak rakibini balonun içine hapsetmeye çalışıyor. Onar yardım edin ve her bölümde farklı canavarları birlikte altedin. 1, 2, 3, space ve yön tuşları ile oyun oynanıyor.
(Oynanma: 2,766)
Balon
Balon
Baloncu arkadaşımızın canavarlarla başı dertte. Yöntuşları ile hareket edip boşluk tuşu ile balon bırakarak canavarları balona hapsedip öldürmeye çalışıyoruz. Her başarılı olduğunuzda yeni bir bölüm sizleri bekliyor.
(Oynanma: 2,506)
Bombalar
Bombalar
Bombacı arkadaşın bombaları hiç bitmiyor. 10 levellik oyunda her bölümden sonra rakip sayınız atıyor ve işiniz gittikçe zorlaşıyor. Kendinizi patlattığınız duvarlardan çıkan ödüllerle geliştirip tüm canavarları öldürün. Boşluk ve yön tuşları kullanılıyor.
(Oynanma: 5,305)
Pyromasters
Pyromasters
Oyun dynaya çok benzer ve güzel. Hız konusunda gayet başarılı çıkan skillerde gayet tatminkar. Diğer yandan oyun çok basit değil ve buda oyunu daha zevkli hale getirmiş. Amacımız rakibimizi bomba ile patlatarak havaya uçurmak. Yön tuşları, P ve enter ile oynanıyor.
(Oynanma: 2,446)
James Bombası
James Bombası
Dayna benzeri bu güzel oyunda bölümler arası geçişlerde önceki bölümde kazandığınız özelliklerin devam etmemesi dışında can sıkıcı bir durum yok. James biraz hantal kalsada oyun mutlaka denenmeli. Shift ve yön tuşları ile komutaedin.
(Oynanma: 3,343)
Süper Korsan Adası
Süper Korsan Adası
Oyun yüklendikten sonra sol alt kısımdai set sall a sonrada YARR a tıklıyoruz ve BEGIN diyoruz. Oyunuda dikkat edilmesi gereken bombayı bulunduğunuz kareye değil önünüzdeki kareye bırakıyorsunuz. Bombaya dokunan canavarın nereye gideceği belli olmadığından biraz falza uzakta durmakta fayda var. Bazen bombaye dokunup duvarların içine girebiliyorlar. Bu da oyunun çok kaliteli olmadığını gösteriyor. Ama yinede zevkli bir oyun. Boşluk ve yön tuşları ile oynanıyor.
(Oynanma: 2,988)
Dinamitçi
Dinamitçi
Gold minner kahramanımız farklı bir oyun konseptiyle karşımızda. Dinamitleri sayılı ve en etkili şekilde kullanarak en büyük altınları toplamaya çalışıyoruz. Puanın yüksek olması için iyi bir strateji şart. Boşluk ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz.
(Oynanma: 3,014)
Yeni Bomberman
Yeni Bomberman
Robotunuzu seçip hemen diğer robotları bombalamaya başlayabilirsiniz. Diğer bomberman oyunlarından fatklı olarak gizli bomba yada mayın yerleştiriyorsunuz. Siz bastığınızda patlamıyor ama rakipleriniz basınca ölüyor. Onun dışında normal bombalarla da rakiplerinizi öldürebilirsiniz. Oyun space ve yön tuşları ile oynanıyor.
(Oynanma: 4,673)
Bombacı Çocuk
Bombacı Çocuk
Ufaklık bombalarını tasarruflu harcayarak anahtara ulaşıp bölümü geçmek için kapının yolunu tutmalı. Bölümlerdeki tüm canavarları öldürmeye gerek yok zaten bomba sayınızda buna yetmez. Önemli olan anahtara ve kapıya ulaşmak. Yöntuşları ve boşluk tuşu ile oynanıyor.
(Oynanma: 3,306)

Reklamlar

Copyright © 2011 bombermanoyunlari.com, Tüm Hakları Saklıdır.