Bomberman Oyunları Bomba Oyunu Oyna

Bomberman Oyunları --- ateş ile su

Ateş ve Su
Ateş ve Su
Maceranın bu ilk versiyonu bilindiği gibi amacımız tüm bölümlerlerde ateş ve su karakterlerini aynı anda kendi kapılarının önüne kadar getirebilmek. Su mavi sulardan geçebiliyor ama yeşil ve kırmızı sulardan zıplayarak geçmeniz gerekiyor. Ateş de kırmızı sulardan geçebiliyor. yeşil ve mavi sulardan atlayarak geçmelisiniz. Ateşi yön tuşları ile suyu da "W,A,D" tuşları ile komuta ediyorsunuz. W ve yukarı tuşları zıplamaya yarıyor.
(Oynanma: 6,244)
Ateş ve Buz
Ateş ve Buz
Ateş ve su olarak bilinen oyunun bu farklı versiyonu daha çok süper mario yu anımsatıyor. İki karaktere aynı anda hükmedemiyorsunuz. Onun yerine buz ile ilerlerken ateş ettiğinizde buz atıyorsunuz. Ateşle giderken de alev atıyorsunuz. Amacımız mario daki gibi karşımıza çıkan canavarları öldürmek ve altınları toplamak. Buz ile ateş arasında geçiş yapmak için önünüze çıkan mavi yada kırmızı iksirleri almanız gerekiyor. Yön tuşları ve ateş etmek için boşluk tuşu kullanılmakta.
(Oynanma: 5,815)
Ateş ve Su 3
Ateş ve Su 3
Oyun serisinin üçüncü versiyonunda birinci versiyonun benzeri bir amaç var. Kristalleri toplayıp çıkış kapısına ulaşmaya çalışıyoruz. Yine zeka gerektiren ve çok basit yanılan bir oyun olmuş. İkinci versiyondaki ışık yansıtması bu oyunda kullanılmamış. Oyun tuşlarıda aynı; yön tuşları ve AWD tuşlarını kullanıyoruz.
(Oynanma: 5,145)
Ateş ve Su 2
Ateş ve Su 2
Serinin bu ikinci versiyonunda amacımız ışığı kaynağından sensörüne kadar ulaştırarak kapıların açılmasını sağlamak ve bu sayede ilerleyerek Bölümü sonlandırmak için her iki kahramanıda kapısına kadar ulaştırmak. Yön tuşları ve AWD tuşlarını kullanabilirsiniz. Işığı yansıtmak için kullanılan aynaların açılarını ittirerek, kol ile yada ayar düğmesi gibi farklı yöntemlerle değiştirmelisiniz.
(Oynanma: 4,961)
Ateş ve Su 4
Ateş ve Su 4
Dördüncü versiyonda da ikinci de olduğu ışık yansıtma görevleri yapıyoruz. Işığın açısını değiştirerek yada ışığın buza gelmesini sağlayarak bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Yön tuşları ve AWD tuşları ile ve fare yardımıyla oyunu oynayabilirsiniz.
(Oynanma: 2,365)
Ateş ve Su 5
Ateş ve Su 5
Buz devri başladı artık ateşin işi daha zor. Artık ışık dondurucu bir hal alıyor ve dokunduğu suyu donduruyor. Önceki versiyonlarında buzu eritirken artık soğutarak donduran ışığı doğru şekilde kullanarak bölümleri rahatlıkla geçebilirsiniz. Oyun fare, yön tuşları ve AWD tuşları ile oynanıyor. İyi eğlenceler.
(Oynanma: 2,477)

Reklamlar

Copyright © 2011 bombermanoyunlari.com, Tüm Hakları Saklıdır.