Bomberman Oyunları Bomba Oyunu Oyna

Bomberman Oyunları --- ateş ile su oyunları

Ateş ve Su
Ateş ve Su
Maceranın bu ilk versiyonu bilindiği gibi amacımız tüm bölümlerlerde ateş ve su karakterlerini aynı anda kendi kapılarının önüne kadar getirebilmek. Su mavi sulardan geçebiliyor ama yeşil ve kırmızı sulardan zıplayarak geçmeniz gerekiyor. Ateş de kırmızı sulardan geçebiliyor. yeşil ve mavi sulardan atlayarak geçmelisiniz. Ateşi yön tuşları ile suyu da "W,A,D" tuşları ile komuta ediyorsunuz. W ve yukarı tuşları zıplamaya yarıyor.
(Oynanma: 6,245)
Ateş ve Buz
Ateş ve Buz
Ateş ve su olarak bilinen oyunun bu farklı versiyonu daha çok süper mario yu anımsatıyor. İki karaktere aynı anda hükmedemiyorsunuz. Onun yerine buz ile ilerlerken ateş ettiğinizde buz atıyorsunuz. Ateşle giderken de alev atıyorsunuz. Amacımız mario daki gibi karşımıza çıkan canavarları öldürmek ve altınları toplamak. Buz ile ateş arasında geçiş yapmak için önünüze çıkan mavi yada kırmızı iksirleri almanız gerekiyor. Yön tuşları ve ateş etmek için boşluk tuşu kullanılmakta.
(Oynanma: 5,816)
Ateş ve Su 4
Ateş ve Su 4
Dördüncü versiyonda da ikinci de olduğu ışık yansıtma görevleri yapıyoruz. Işığın açısını değiştirerek yada ışığın buza gelmesini sağlayarak bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Yön tuşları ve AWD tuşları ile ve fare yardımıyla oyunu oynayabilirsiniz.
(Oynanma: 2,365)

Reklamlar

Copyright © 2011 bombermanoyunlari.com, Tüm Hakları Saklıdır.