Bomberman Oyunları Bomba Oyunu Oyna

Bomberman Oyunları --- Bomberman Oyunları

Balon
Balon
Baloncu arkadaşımızın canavarlarla başı dertte. Yöntuşları ile hareket edip boşluk tuşu ile balon bırakarak canavarları balona hapsedip öldürmeye çalışıyoruz. Her başarılı olduğunuzda yeni bir bölüm sizleri bekliyor.
(Oynanma: 2,506)
Bomba
Bomba
Küçük bir çocuğa labirentler içindeki yaratıkları yok etmesini konu alan bu oyunda yön tuşları ile hareket edip boşluk tuşu ile bomba bırakabilirsiniz. Puan kazandıkça dükkandan farklı özellikler satın alarak karakterinizi geliştirebilirsiniz.
(Oynanma: 2,926)
Bombacı Çocuk
Bombacı Çocuk
Ufaklık bombalarını tasarruflu harcayarak anahtara ulaşıp bölümü geçmek için kapının yolunu tutmalı. Bölümlerdeki tüm canavarları öldürmeye gerek yok zaten bomba sayınızda buna yetmez. Önemli olan anahtara ve kapıya ulaşmak. Yöntuşları ve boşluk tuşu ile oynanıyor.
(Oynanma: 3,306)
Bombacı Zöö
Bombacı Zöö
Oyun iki kişilik yada tek kişilik oynanabiliyor. Tek kişilik modda iken sizinle aynı özellikte bir çocuk ile dinamitlerinizi yarıştırıyorsunuz. Hemen her tuğlanın altından bir özellik çıkıyor. Rakibinize ulaşmaya çalışırken bir çok bonusu toplamış oluyorsunuz ve sonra rakibinizi bombalarla sıkıştırıp öldürmelisiniz.
(Oynanma: 5,295)
Bombacılar
Bombacılar
Kırmızı ile mavinin mücadelesinde amaç herzamanki gibi rakibi çaresiz bırakıp dinamiti kaçamayacağı şekilde yerleştirmek. Rakibi yendikçe yeni bir levele geçeceksiniz. Hızlı ve zevkli bu oyunu yön tuşları ve dinamit bırakmak için Ş tuşunu kullanarak oynayabilirsiniz.
(Oynanma: 22,798)
Bombalar
Bombalar
Bombacı arkadaşın bombaları hiç bitmiyor. 10 levellik oyunda her bölümden sonra rakip sayınız atıyor ve işiniz gittikçe zorlaşıyor. Kendinizi patlattığınız duvarlardan çıkan ödüllerle geliştirip tüm canavarları öldürün. Boşluk ve yön tuşları kullanılıyor.
(Oynanma: 5,306)
Bomberman Yeni
Bomberman Yeni
Mor tavşanın haytta kalması sana bağlı. Labirentlerde ki canavarları öldürün ve yeni bölümlere geçin. Oyun hızını başlangıçta ayarlayabilirsin. Yön tuşları ve boşluk tuşları ile oynanmakta.
(Oynanma: 3,172)
Dinamitçi
Dinamitçi
Gold minner kahramanımız farklı bir oyun konseptiyle karşımızda. Dinamitleri sayılı ve en etkili şekilde kullanarak en büyük altınları toplamaya çalışıyoruz. Puanın yüksek olması için iyi bir strateji şart. Boşluk ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz.
(Oynanma: 3,014)
Dyna Blaster
Dyna Blaster
Orjinal dyna blaster oyununun karekterleri aynı fakat hareket kabiliyeti ve oynanabilirlik yönünden zayıf kalan bir oyun. Yinede denemeye değer. Rakibinizi çaresiz bırakıp bomba ile öldürmeye çalışın. Delete ve yön tuşları ile oynanıyor.
(Oynanma: 6,547)
James Bombası
James Bombası
Dayna benzeri bu güzel oyunda bölümler arası geçişlerde önceki bölümde kazandığınız özelliklerin devam etmemesi dışında can sıkıcı bir durum yok. James biraz hantal kalsada oyun mutlaka denenmeli. Shift ve yön tuşları ile komutaedin.
(Oynanma: 3,344)
James Bombası Son
James Bombası Son
İlk versiyonuna göre baya gelişim kaydetmiş oyun yapımcıları. James artık daha hızlı. Ancak duvarlardan dönme sırasında sürekli bir yerlere takılmalar sözkonusu. Bu yeni versiyonda bir çok skill eklenmiş. Oyun boşluk ve yön tuşları ile oynanıyor.
(Oynanma: 3,191)
Pyromasters
Pyromasters
Oyun dynaya çok benzer ve güzel. Hız konusunda gayet başarılı çıkan skillerde gayet tatminkar. Diğer yandan oyun çok basit değil ve buda oyunu daha zevkli hale getirmiş. Amacımız rakibimizi bomba ile patlatarak havaya uçurmak. Yön tuşları, P ve enter ile oynanıyor.
(Oynanma: 2,446)

Reklamlar

Copyright © 2011 bombermanoyunlari.com, Tüm Hakları Saklıdır.