Bomberman Oyunları Bomba Oyunu Oyna

Bomberman Oyunları --- Çocuk Oyunları

Dansçı Giydir
Dansçı Giydir
Güzel dansçı kız yeni anlaştığı firma için dans gösterisi yapmaya hazırlanıyor. İşi kapması bu gece göstereceği performansınz bağlı. Geceye ne giyeceğine ise bir türlü karar veremiyor yardımınıza ihtiyacı var.
(Oynanma: 2,011)
Dekorasyon
Dekorasyon
Bu tatlı kızlar yeni evlerinin dekorasyonu için yardım istiyorlar. Bir türlü eşyaları nasıl yerleştireceklerine karar veremiyorlar. Mouse ile eşyaları taşıyarak dilediğiniz gibi evi dekore edebilirsiniz.
(Oynanma: 1,641)
Dondurmacı
Dondurmacı
Sahilde yeni açtığın ufak dondurmacı dükkanında gelen minik müşterilerini memnunetmeye çalışıyorsun. İlk önce handü renk dondurmadan ve kaç top istediğini öğrenip sonra külaha dondurmaları koyuyorsun.Mouse ile oynanıyor ve 3 kere yanlış yapınca oyun bitiyor.
(Oynanma: 2,557)
Kız Boyama
Kız Boyama
Kırlarda dolaşmaya çıkan bu güzel kızı boyayarak çok daha güzel hale getirmeye çalışıyoruz. Kendi zevkinize göre istediğiniz renge dilediğiniz gibi boyayın. Beğenmezseniz mouse ile diğer renklerden birini seçip değiştirmek istediğiniz bölüme tıklamanız yeterli. Bu kıza yakışan tarzı siz belirleyeceksiniz.
(Oynanma: 2,024)
Mickey Mouse
Mickey Mouse
Kahramanımız mickey mouse bir gece kulubü alıyor ve dış dekorasyonunu tüm ayrıntıları ile sizin seçmenizi istiyor. Şehrin en lüks mekanlarından biri olan gecce kulübünü yapacağınız harika seçimlerle şekillendirin ve son olarak Done ye tıklayın. Oluşturduğunuz hali ile yeni gece kulübünün fotoğrafını isterseniz yazıcınızdan bastırabilirsiniz.
(Oynanma: 1,648)
Nuel Baba
Nuel Baba
Nual baba sırtında hediyeleri karlarla mücadele ediyor. Seninde yardımınla en iyi atlayışını yapmaya çalışıyor. Oyun başladıktan sonra sağ üstte güç bölümü en fazla dolduğu anda boşluk tuşuna hızlıca bas ve nayış buba atlayışını yaptıktan hemen sonra yön tuşları ile iniş için doğru pozisyona getir.
(Oynanma: 2,026)
Patron Mutlu Son İstiyor
Patron Mutlu Son İstiyor
Çalıştığı iş yerindeki güzel sekreteri ayarlayan genç patronun sürekli başlarında olmasına aldırmadan yeni sevgilisiniz öpmek istiyor. Patron telefon gelice arkasını dönüyor ve ikili de hemen öpüşmeye başlıyor. Oyun fare ile oynanıyor ve amaç patron arkasını döndüğünde mümkün olduğunca uzun süre aralıksız öpüşmek.
(Oynanma: 1,798)
Sünger Bob
Sünger Bob
Sünger bob çıkan kabarcıkları patlatmalı yoksa çok fazla oksijene maruz kalırsa çoğu deniz canlısı gibi ölür. Çıkan kabarcıkları fare ile patlatmaya çalışıyoruz. Bob çok fazla baloncuk yutmamalı.
(Oynanma: 2,151)
Winx Boyama
Winx Boyama
Güzel winx kızlarından dilediğiniz birini istediğiniz gibi boyayabilirsin. Mouse yardımı ile önce boya rengini seç ve sonrada hangi bölümü boyamak istersen üzerine tıkla. Sağdaki altı resimden birine tıklayın sonra boyayın. İster resimdeki renklerin aynısını kullanarak boya yada özgün bir resim de ortaya çıkarabilirsin.
(Oynanma: 2,026)
Yıldızlar Arasında
Yıldızlar Arasında
Yıldızlar arası uzun bir yolculuk yaparak Mars a gelip oradaki görevleri yapmalısın. Gezegene indikten sonra hemen süpersonic araca atlayan üç kafadar ve her birinin ayrı bir yeteneği var. Yön tuşları ve boşluk tuşu ile araç kontrol ediliyor. Engelle karşılaşınca inen elemanın sorunu gidermesi için mouse u kullan.
(Oynanma: 2,288)

Reklamlar

Copyright © 2011 bombermanoyunlari.com, Tüm Hakları Saklıdır.